narazie to tyle od 60 do 69 jutro wrzuce z 70 ~Tini

Odcinek 69

Emisja: 15 sierpnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Violetta jest zaskoczona widokiem Angie całującej się z Germanem. Ciotka zapewnia, że chodziło wyłącznie o to, by ojciec nie zobaczył jak wychodzi ze studia, ale dziewczyna nie daje się przekonać. Pocałunek ma również dalsze konsekwencje. Gregorio udziela jej reprymendy za całowanie się na terenie studia, a Pablo zrywa z nią myśląc, że zakochała się w Germanie. Gregorio próbuje zmanipulować głosowanie w konkursie dając przewagę Violetcie, ponieważ uważa, że skorzysta na tym studio. Violetta spóźnia się na występ finałowy, ponieważ udaje chorobę by nie iść z Germanem na pokaz mody. Ojciec wezwał lekarza i dziewczyna musiała na niego poczekać. Dzięki intrydze Jade German przybywa do domu przed Violettą, która musi się gęsto tłumaczyć.

Odcinek 68

Emisja: 14 sierpnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Violetta zostaje drugą finalistką i świętuje tę okazję z Federico. Violetta chce w finale zaśpiewać piosenkę Francesci. Ludmila nieustannie próbuje skłócić Violettę i Leona. Luca ogłasza, że w finale głosować będzie tylko publiczność, co wywołuje wściekłość Gregorio. Oświadcza Federico, że nie może zwyciężyć, ponieważ nie studiuje w trybie dziennym. Do kłótni dołącza się Pablo, ale Gregorio każe mu się nie wtrącać, ponieważ przestał być dyrektorem studia. Matias orientuje się, że Jacinto ukradł pieniądze Germana. Violetta dowiaduje się o tym i przeprowadza rozmowę z Jade. Sprawy pomiędzy Germanem a Angie jeszcze bardziej się komplikują, kiedy ona całuje go by zapobiec odkryciu sekretu Violetty.

Odcinek 67

Emisja: 13 sierpnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Ramallo oświadcza Angie, że wie, iż jest ona ciotką Violetty. Cami odkrywa, że Broadway przyjął na siebie winę za oblanie Ludmily wodą i że z tego powodu zostanie wydalony ze studia. Przekonuje Gregoria do niepodejmowania takiej decyzji, grożąc ujawnieniem szantażu, przy pomocy którego został zmuszony do szpiegowania studentów. Ludmila próbuje zmniejszyć szanse Violetty i Federico na wygraną umieszczając w ich domu świerszcze, które nie pozwalają im zasnąć. Podczas półfinałów Tomas dedykuje swoją piosenkę Fracesce. Ludmila życzy Violetcie niepowodzenia, ale Leon przekazuje jej słowa otuchy. Mimo zmęczenia dziewczyna daje porywający występ. Wydaje się, że Tomas został wyeliminowany. Jednym z finalistów jest Federico, ale kto będzie drugim: Ludmila czy Violetta? Jacinto podejrzewa, że German nie jest przekonany do ślubu z Jade i przekonuje ją, by przyśpieszyła termin ceremonii. Kontaktuje się też z japońskim partnerem biznesowym Germana i przekonuje go, aby zdeponował pieniądze w innym banku. Cała kwota znika…

Odcinek 66

Emisja: 12 sierpnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Mariotti przekonuje Violettę do powrotu do konkursu. Antonio zwołuje zebranie studentów, aby wyrazić swoją dezaprobatę dla ostatnich wydarzeń. Ludmila wściekłością reaguje na informację, że finaliści będą wybierani przez wyeliminowanych uczestników konkursu. Chcąc pozyskać ich głosy stara się być miła, jednak jej intencje są dla wszystkich jasne. Niedawno ktoś do drzwi jej szafki szkolnej przymocował wiadro, z którego wylały się na nią litry wody i chce ustalić sprawców kawału. Broadway przypadkiem dowiaduje się, że zrobiła to Cami, ale chroni ją. Dziewczyna niewłaściwie to rozumie i myśli, że została zdradzona. Leon rozmawia z Violettą, ale żadne z nich nie chce przyznać, że chcą być znów razem. Violetta nadal stara się poznać tożsamość swojej ciotki. Matias i Jade cały czas mają Jacinto na oku.

Odcinek 65

Emisja: 9 sierpnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Sztuczki Ludmily mające pozbawić Violettę zwycięstwa spotykają się z powszechną dezaprobatą. Studenci odwracają się od niej i umieszczają w sieci pełny film, aby pokazać telewidzom prawdę. Publiczność na forach internetowych domaga się przywrócenia Violetty do konkursu, niektórzy jej zwolennicy pojawiają się pod jej domem. Jednak Federico przekonuje ich, że dom należy do niego i zebrani rozchodzą się, zanim German orientuje się w sytuacji. Cami gniewa się na Broadwaya za szpiegowanie, ale on tłumaczy, że został zmuszony przez Gregoria. Ludmila nie ustaje w obwinianiu Violetty za swoje problemy i poprzysięga zemstę. Jade zgadza się nie informować policji o zdemaskowanym planie kradzieży, ale później podsłuchuje rozmowę, w której Jacinto omawia ze swoim kompanem kontynuację niecnych zamiarów.

Materiały Disney Channel

Odcinek 64

Emisja: 8 sierpnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Violetta odrzuca zaloty Federica, ale dziękuje mu za wsparcie. Chce go przytulić, ale boi się, że zostanie to sfilmowane. Z powodu filmu zamieszczonego w Internecie przez Ludmilę Violetta nie otrzymuje żadnych głosów. Cami i Broadway zaczynają się ze sobą spotykać. Violetta zostaje wybuczana podczas występu w programie z powodu zmanipulowanego filmu. Studenci mobilizują się by pomóc koleżance, a Leon domaga się od Ludmily wydania niezmontowanego filmu. Dziewczyna zaprzecza, że takowy posiada, ale w upuszczonym przez nią telefonie Tomas odnajduje cały materiał. Następuje ogłoszenie finalistów: Ludmila, Tomas, Federico i Leon! Gregorio naciska na Broadwaya i Mariottiego, by wyeliminowali Federico z programu. Czy zdrajca zostanie ujawniony? Angie rzuca Germana bez podania powodu. Uknute przez Jacinto plany kradzieży pieniędzy Germana zostają pokrzyżowane przez Jade.

 

Odcinek 63

Emisja: 8 sierpnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Angie nosi się z zamiarem wyjawienia swojej tożsamości Violetcie, kiedy Beto i Pablo wykradają film demaskujący jej sekret. German, dowiedziawszy się od matki Federica, że występuje on w programie telewizyjnym, próbuje znaleźć show w Internecie, ale Ramallo przerywa połączenie w ostatniej chwili. Po przesłuchaniu Violetta zajmuje pierwsze miejsce, ale uczestników czeka jeszcze głosowanie publiczności. Ludmila zła, że zajmuje dopiero drugie miejsce próbuje sabotować występ Violetty przy pomocy zmanipulowanego filmu. Federico zakochuje się w Violetcie. Matias próbuje powstrzymać Jacinto przed kradzieżą należącej do Germana walizki zawierającej 5 milionów dolarów.

Materiały Disney Channel

Odcinek 62

Emisja: 7 sierpnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Mariotti montuje materiał pokazujący Tomasa i Violettę w taki sposób, że wygląda, jakby chcieli nawiązać romans za plecami Leona. Pokazuje go Leonowi, który zrywa z Violettą nie słuchając jej wyjaśnień. Mariotti dzięki zabiegom montażowym tworzy filmy pokazujące rzekomo Leona obrażającego nowych studentów, Francescę podlizującą się jury i Maxiego komentującego jej zachowanie w niewybredny sposób. Antonio martwi się niesnaskami, które filmy te wywołują pomiędzy studentami i przerywa show. Violetta czyta pamiętnik Marii, z którego dowiaduje się, że jej matka miała siostrę imieniem Angeles. Angie wyjawia Pablo swoją obawę, że Violetta odkryje ich pokrewieństwo, po czym zdaje sobie sprawę, że ta rozmowa została sfilmowana. Matias widząc szczęście Jade postanawia nie denuncjować jej policji. Jacinto dowiaduje się, że German odnosi duże sukcesy w świecie biznesu i buduje intrygę, by go oszukać.

 

Odcinek 61

Emisja: 5 sierpnia 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

fot. Disney

fot. Disney

Violetta zaczyna żałować udziału w konkursie talentów, ponieważ oznacza to częste występy przed kamerami. Podczas obiadu z ojcem zbiera się, by wyjawić mu prawdę, lecz przeszkadzają w tym obce dziewczyny, które oznajmiają, że poznają ją z telewizji. Violetta oświadcza, że została z kimś pomylona. Oznacza to dalsze kłamstwa, co wzmaga jej smutek. Matias grozi, że wyda Jade i Jacinto w ręce policji. Mariotti chce uzyskać o uczestnikach konkursu informacje osobiste dla spotęgowania zainteresowania widzów, ale Antonio się na to nie godzi. Tomas postanawia dowiedzieć się, kto spośród nich jest szpiegiem. Ludmila przyznaje się przed Tomasem do podarcia formularza Violetty. Zdenerwowana Violetta rzuca się Tomasowi na szyje, co zostaje sfilmowane przez Mariottiego.

 

Odcinek 60

Emisja: 5 lipca 2013 godz. 16:00 na Disney Channel

Violetta spieszy się do szkoły, by dotrzeć tam przed Germanem, który ma ją odebrać. Jednocześnie czuje się coraz bardziej nieszczęśliwa z powodu kłamstw i czuje, że powinna wszystko wyznać ojcu. Policjanci nakazują Matiasowi informować się o wszelkich próbach kontaktu ze strony jego ojca. Federico sugeruje Violetcie, by powiedziała wszystkim, że to Ludmila podarła jej formularz zgłoszeniowy. Leon przypadkowo słyszy tę rozmowę. Gregorio grozi Tomasowi zwolnieniem za przypadkowe uszkodzenie rzeźby. Mariotti ogłasza nazwiska osób zakwalifikowanych do finału konkursu: Maxi, Francesca, Leon, Tomas, Ludmila, Naty, Federico i Violetta.