Esmeralda - Jest piękna, bystra, inteligentna. Została zatrudniona przez Jade i Matiasa jako (chyba nie jestem pewna) szpieg. Musi zdobyć zaufanie Violetty i miłośc Germana.

"Moja postać, Esmeralda, jest aktorką, która kontaktuje się przez Jade i Matias, który jest jego brat, by uwieść niemieckiego. Jade ma osoby, która sprawia, że można zakochać się w niemieckim, a kiedy to się stanie, będę musiał zostawić w spokoju, porzucone i nie ma pieniędzy. Jade myśli, że po ich zawarciu swój plan, niemiecki będzie z powrotem w ramiona. Esmeralda jest plan Jade odzyskać miłość niemiecki "Carla mówi, przekonany, że po wejściu w życie Esmeralda niemieckim nie będzie uczucia, odczucia, historie, których nie było w planach, które komplikuje.

 

"Esmeralda zna część planu i zgadza się, ponieważ potrzebuje pracy i pieniędzy, które są potrzebne do tego powodu, że można odkryć przedstawienia sezonu", dodaje, "To podzielony charakter, bo musi udawać wewnątrz fikcji. Czasami jest to z dobre, a czasami z tych złych, że ma wszystkiego po trochu. Esmeralda jest bardzo mądry i inteligentny, "mówi Carla. A pokora nie mówi, że Esmeralda jest piękną kobietą, atrakcyjny. W przyczepie, która promuje drugi sezon można zobaczyć zabawną scenę, w której można spróbować różne ubrania, szykując się zakochać z niemieckim.