Alba Rico Navarro (Murcia, Sewer, Hiszpania, 26 lutego, 1989) to aktorka, piosenkarka i tancerka hiszpański. Bachelor of Dramatic Art by ESAD Murcji. Zasłynął w 2012 roku za rolę w serialu Violetta, Disney Channel Ameryki Łacińskiej, w charakterze "Naty"

Zaczął uczyć się aktorstwa w wieku 14 lat. Ukończył Bachelor of Dramatic Art przez ESAD Murcji. Napisał kilka sztuk teatralnych, monologów i sztuki wystawiane w Hiszpanii. Brał udział w 2010 roku w sztuce "stacji benzynowej", który został przyznany najlepszej aktorki na Festiwalu Joy (Vitoria). Bycie znanym aktorka w rodzinnej Hiszpanii, został wybrany do przyłączenia się do obsady serialu Disney Channel Violetta, która jest pierwsza koprodukcja firm na świecie Disney: Ameryki Łacińskiej, Europy, Bliskiego Wschodu i Afryka i Pol-ka Producciones, coraz rolę Natalii "Naty"

Pierwsze o Naty.

Naty jest prawą ręką Ludmiły, choć czasem pełni bardziej rolę dziewczyny na posyłki. Jest ładna, ale nie olśniewająca. Pasją jej życia jest moda. Patrzy na innych uczniów z góry, ale w głębi serca jest niepewną siebie dziewczyną, której się wydaje, że jedynym sposobem na sukces jest należenie do „paczki”.Naty jest doskonałą tancerką i piosenkarką, ale Ludmiła nie pozwala jej zabłysnąć tak, jak na to zasługuje. Wie, że Ludmiła może ją w każdej chwili zdradzić dla własnej korzyści, chociaż sama nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Mimo to trzyma się Ludmiły, ponieważ wydaje jej się, że dzięki jej towarzystwu zostanie prawdziwą diwą.


                              A tera o Albie Rico.


 
Alba Rico Navarro ( ur. 26 lutego 1989) aktorka, piosenkarka i tancerka .Stała się znana w 2012 roku za rolę w serialu Disney Channel Violetta, Ameryka Łacińska, w charakterze "Naty". 
                                           A teraz trochę zdjęć Alby i Naty.


 

 

 

Przyjaciele :

Maxi, Camila, Francesca, Lena, Napo, Violetta.

 

Natalia (Naty).

 

Wróg :

Ludmiła (była przyjaciółka)

 

Miłość :

Maxi

 

Kto jest w niej zakochany :

Maxi.

 

Rodzina :

Siostra - Lena.

 

Gdzie pracuje :

Nie pracuje, uczy się w Studio21.

 

Piosenki które napisała :

Nie napisała żadnych ;c

 

Kilka fotek :