Pierwszoplanowi[edytuj | edytuj kod źródłowy]

 • Violetta Castillo ( Martina Stoessel ) – Jest bystrą i pełną energii dziewczyną, ale żyje w samotności, pod kloszem nadopiekuńczego ojca. Chociaż sama jeszcze o tym nie wie, ale odziedziczyła po mamie wyjątkowy głos. Po ojcu przejęła miłość do książek i wyjątkową inteligencję. Violetta jest spontaniczna i szczera, dlatego zawsze mówi to, co myśli. Obecnie poszukuje swojego miejsca w życiu. Po powrocie do Buenos Aires Violetta zaczyna uczęszczać na lekcje gry na pianinie w prestiżowej szkole muzycznej Studio 21. Odkrywa tam zupełnie nowy świat, a w nim swoje prawdziwe przeznaczenie i przeszłość. Początkowo znajomi Violetty myślą, że jest nieśmiała, ale wkrótce odkrywają jej prawdziwą osobowość. Jest zakochana w Tomasie, ale jej serce bije również do Leona. Obecnie jest z Leonem, którego kocha nad życie.
 • Tomás Heredia (Pablo Espinosa) – Gra na gitarze i śpiewa, ukazując w utworach swoją osobowość. Uczęszczał do Studio 21 dzięki stypendium profesora Beto, u którego pracuje jako asystent. Urodził się w Hiszpanii, ale razem z mamą przeprowadził się do Buenos Aires, by zaopiekować się babcią. Tomás zakochuje się w Violetcie wbrew staraniom Germána, który próbuje odseparować córkę od zalotników. Głównym rywalem Tomása w walce o miłość Violetty jest León. W Tomasie zakochuje się Ludmiła, która nie rozumie, że chłopak nie jest nią zainteresowany. Jednak po pewnym czasie Tomás przekonuje się do Ludmiły i obecnie są parą.
 • León Verdas (Jorge Blanco) – W przeciwieństwie do Tomása pochodzi z bogatej rodziny i nigdy nie musiał zajmować się pracą. León jest uczniem Studio 21 i posiada wielki artystyczny potencjał. Początkowo zamierzał zdobyć serce Violetty, by odegrać się na Tomásie, który podoba się jego dziewczynie, Ludmile, ale potem się w niej zakochał.Leon jest bardzo czuły i pomocny. I widać, że naprawde kocha Violettę.
 • Francesca (Lodovica Comello) – Francesca jest bystrą i bardzo koleżeńską dziewczyną. Wie, że nauka w Studio 21 kosztuje jej rodzinę wiele wyrzeczeń. Urodziła się we Włoszech, podobnie jak jej brat, Luca, który prowadzi rodzinny interes – Restó Bar. Francesca jest zakochana w Tomásie, ale on kocha Violettę. Na początku jest nieco zazdrosna o Violettę. W szkole Francesca kumpluje się z Camilą i Maxim.
 • Ludmiła Ferro (Mercedes Lambre) – Ludmiła pochodzi z dobrej rodziny. Jest odlotową, efektowną uczennicą Studio 21, co czyni ją idealną dziewczyną dla Leóna. Stara się być divą, ale jednocześnie jest arogancką kłamczuchą oraz manipulantką. Ma obsesję na punkcie swojego wizerunku i pragnie bez przerwy znajdować się w centrum zainteresowania. Zawsze sięga po to, czego chce. Mimo że nie ma z Tomásem nic wspólnego, chłopak bardzo jej się podoba. Tomás z kolei ignoruje ją, ponieważ jest zakochany w Violetcie, co budzi w Ludmile obsesję i zazdrość. Uważa Violettę za wroga, ponieważ nie potrafi przyćmić jej talentu i urody. Jak każdy czarny charakter, ma swojego poplecznika: Natalię.
 • Germán Castillo (Diego Ramos) – Ojciec Violetty. Genialny inżynier, właściciel międzynarodowej firmy budowlanej prowadzącej olbrzymie projekty publiczne i prywatne. Jest inteligentny i surowy. Po śmierci żony stał się nadopiekuńczy wobec Violetty, ale pod płaszczykiem stanowczości skrywa naprawdę wielkie serce. Germán ma dziewczynę imieniem Jade, którą uważa za idealną towarzyszkę dla swojej córki. Podkochuje się w Angie, opiekunce Violetty. Czasem jest zazdrosny o Pablo, choć tego nie okazuje.
 • Ángeles Saramego „Angie” (Clara Alonso) – Żywiołowa, rozrywkowa, charyzmatyczna, kochająca muzykę i sztukę. Jest siostrą zmarłej żony Germána. Violetta nie ma jednak pojęcia o tym, że Angie to jej ciotka. Po śmierci siostry, Angie bezskutecznie próbowała skontaktować się z Violettą, więc gdy ta wróciła do Buenos Aires, udała, że jest jej nową guwernantką – tylko po to, aby móc być blisko niej. Angie jest też nauczycielką śpiewu i w tajemnicy przed Germánem odkrywa przed Violettą jej wokalny talent. Zrobi wszystko, by chronić i dbać o swoją siostrzenicę.

Drugoplanowi[edytuj | edytuj kod źródłowy]

 • Camila Torres (Candelaria Molfese) – Jest zabawna, wesoła i ma bardzo silne poczucie sprawiedliwości. Walczy o swoje przekonania i zdolna jest zrobić wszystko dla swoich znajomych. Jej najlepszymi przyjaciółmi są Maxi i Francesca. Camila marzy o karierze piosenkarki.
 • Maximiliano Ponte (Facundo Gambandé) – Najlepszy tancerz w Studio 21, specjalizuje się w tańcu ulicznym. Jest zabawny, pomysłowy, bystry i pełen ambitnych planów na przyszłość. Wie, że jego życie będzie związane z muzyką. Gra na keyboardzie i syntezatorze. Tworzy też basowe podkłady na swoim komputerze i marzy, by pewnego dnia wydać własną płytę. Jego najlepszą przyjaciółką jest Camila. Mają podobne gusty muzyczne i oboje nie przepadają za Ludmiłą, Leónem i resztą „paczki”. Łatwo się zakochuje, ale nie ma zbyt wiele szczęścia do dziewczyn, więc często wpada w tarapaty, próbując przekonać do siebie swoją wybrankę.Zakochuje się w Naty i wkrótce zostaje jej chłopakiem.
 • Braco (Artur Logunov) – inteligentny i odrobinę szalony. Wydaje się żyć we własnym świecie. Doskonały tancerz, specjalizujący się w poppingu i hip-hopie. Po wyglądzie i akcencie można poznać, że jest obcokrajowcem, ale nigdy nie zdradził, skąd tak naprawdę pochodzi. Mówi kilkoma językami. Gdy się denerwuje – na przykład kiedy podoba mu się jakaś dziewczyna, wyrywają mu się zdania po rosyjsku lub ukraińsku. Jest zawsze chętny do pomocy i na każdy problem potrafi znaleźć jakieś przysłowie ze swojej ojczyzny.
 • Napo (Rodrigo Velilla) – Zgodnie ze swym imieniem, Napo ma w sobie coś z Napoleona. Jest dobrym kumplem i wiecznie szuka akceptacji otoczenia. Na początku chce trzymać się ze swoją kuzynką Ludmiłą i należeć do „paczki”, ale z czasem oddala się od tego towarzystwa i przechodzi na jasną stronę mocy. Do egzaminu wstępnego przystąpił wspólnie z Violettą i zdał go bez problemu dzięki wielkiemu talentowi do śpiewu i tańca.
 • Natalia „Nati” (Alba Rico Navarro) – Nati jest prawą ręką Ludmiły, choć czasem pełni bardziej rolę dziewczyny na posyłki. Jest ładna, ale nie olśniewająca. Pasją jej życia jest moda. Patrzy na innych uczniów z góry, ale w głębi serca jest niepewną siebie dziewczyną, której się wydaje, że jedynym sposobem na sukces jest należenie do „paczki”. Nati jest doskonałą tancerką i piosenkarką, ale Ludmiła nie pozwala jej zabłysnąć tak, jak na to zasługuje. Wie, że Ludmiła może ją w każdej chwili zdradzić dla własnej korzyści, chociaż sama nigdy by czegoś takiego nie zrobiła. Mimo to trzyma się Ludmiły, ponieważ wydaje jej się, że dzięki jej towarzystwu zostanie prawdziwą diwą.Zakochuje się w Maxim,a potem zostaje jego dziewczyną.
 • Andrés (Nicolás Garnier) – Najlepszy przyjaciel Leóna. Jest odrobinę niezdarny i roztrzepany, a także niezwykle asertywny. Czasem trzeba mu coś dwa razy powtórzyć, ale i tak jest bardzo pewny siebie. Andrés jest poza tym życzliwą i zakochaną w muzyce osobą.
 • Luca (Simone Lijoi) – Brat Franceski, właściciel sąsiadującej ze Studio 21 restauracji Restó Bar, gdzie uczniowie z reguły spędzają wolny czas. Silna osobowość oraz imponujący wzrost sprawiają, że uchodzi za osobę bardzo wybuchową, ale z czasem ludzie dostrzegają w nim naprawdę porządnego gościa. Luca jest bardzo ambitny i zdaje sobie sprawę, że może wykorzystać talent uczniów Studio 21, by przyciągnąć klientów. Zamienia swój lokal w Restó Band, gdzie zamierza organizować koncerty na żywo oraz, w miarę możliwości, śpiewać własne piosenki. Luca, niezależnie od prowadzenia rodzinnego interesu, chciałby bowiem zostać artystą, tak jak jego siostra.
 • Broduey (Samuel Nascimento) – Broduey jest nowy w „Studio 21", pochodzi z Sao Paulo w Brazyli. Camila jest w nim zakochana i zrobi wszystko, by zdobyć jego miłość.
 • Jade LaFontaine (Florencia Benítez) –Narzeczona Germána. To płytka kobieta z obsesją na tle swojego wyglądu. Jest uwodzicielską, zazdrosną, grymaśną, egoistyczną manipulantką, potrafi być zarazem bezczelna i czarująca. Jade pochodzi z zamożnej rodziny. Urodziła się bogata i nigdy w życiu nie przepracowała nawet godziny. Pewnego dnia traci swoją fortunę i, chcąc zachować obecny styl życia, postanawia poślubić Germána. Dlatego bezustannie nim manipuluje. Jade nie lubi Violetty, ponieważ musi z nią rywalizować o zainteresowanie Germána. Nienawidzi Angie, bo walczy z nią o miłość Germana, który kocha się w guwernantce Violetty i kobieta próbuje się jej za wszelką cenę pozbyć.
 • Matías LaFontaine (Joaquín Berthold) – Jest bratem Jade. Manipuluje nią by zdobyć fortunę Germána, ale bardzo kocha siostrę. Uważa Angie za „wariatkę, która spadła z księżyca” i twierdzi,że ona da radę odbić Germana Jade.
 • Olgita „Olga” (Mirta Wons) – Olga jest zabawna, rozmowna, spontaniczna i towarzyska. Uwielbia Violettę jak córkę. Jest szaleńczo zakochana w Ramallo i chce go poślubić.
 • Lisandro Ramallo (Alfredo Allende) – Ramallo jest prawa ręka Germana, jest jego powiernikiem i menadżerem. Olga się w nim kocha. Bardzo ceni swoją przestrzeń osobistą.
 • Pablo Galindo (Ezequiel Rodríguez) – Pablo jest nowym dyrektorem Studio 21. Jest przyjacielem Angie, kocha się w niej.Z czasem zostają parą, jednak zrywają przez Germana. Pablo jest zazdrosny o Germana gdy Angie zostaje guwernantką Violetty.
 • Gregorio (Rodrigo Pedreira) – Gregorio jest nauczycielem tańca w Studio 21. Był bardzo zazdrosny, gdy Antonio wybrał Pablo na nowego dyrektora. Nienawidzi Angie, ponieważ jest przyjaciółką Pablo i popiera jego pomysły. Jest surowy dla uczniów (oprócz Ludmiły). Nienawidzi on też Thomasa i za wszelką cenę chce się go pozbyć ze studia.
 • Roberto Benvenuto „Beto” (Pablo Sultani) – Jest dziwaczny i nieprzewidywalny a równocześnie miły i wrażliwy. Często daje odpowiedzi, które tylko on rozumie. Zanim Violetta zaczęła uczęszczać do Studia dawał jej indywidualne lekcje gry na fortepianie. Jego asystentem jest Tomás.
 • Antonio Fernández Vallejo (Alberto Fernández de Rosa) – Jest właścicielem Studio 21. Podczas jego nieobecności dyrektorem zostaje Pablo. Znał mamę Violetty.
 • ~Tini

Nowe zdjęcia które znalazłam :

Violetta  <---śliczne ;)

 ♥

martina perfect xoxo | via Tumblr

Tini Stoessel✌

Beautiful ♥ | via Tumblr

Violeta | elenco

Martina Stoessel

Pinterest

clari alonso angie - Buscar con Google

(1) Iriina Roomero | via Facebook

Które waszym zdaniem zdjęcie najładniejsze?

~Tini

Ej, czy to nie prawda że na zdjęciu 1. Mechi jest podobna do swojej mamy???
1.
Fotos-Mercedes-Lambre-1-660x440.jpg
2.
kookkookkookkokokooxoxoxoxxoxoxoxoxoxoxxo.jpg
3.
violetta-fotos.jpg
4.
1- z mercedes.jpg
5.
fg.jpg
6.
tumblr_ml09pldcIS1rgam16o1_500.png
7.
tumblr_mhiha2Kmc11rzspaoo1_500.jpg
 • ~Tini
 
pojedynki aktorów z serialu Violetta . Oceńcie która aktorka, lub aktor wam się bardziej podoba, i kogo bardziej lubicie to napiszcie w komentarzach. Na początek tata Violi, z kim powinien być German?                                                                                                                                    
                                  Mam nadzieję że się spodoba A teraz oceńcie które są lepsze przyjaciółki ?
 

  A teraz mamy dwie przyjaciółki która lubicie bardziej ?
    

No a tera mamy Nate i Camille, która lepsza i ładniejsza ?A teraz dwóch zakochanych we Violi/ kogo bardziej lubicie? Leona czy Tomasa ?  
  
             Jesli wam się podoba to komentujcie obserwujcie co dzień
 
Comments: 1
 • #1

  Yey! (Wednesday, 18 December 2013 19:16)

  Chcemy starą wsp. martine! !

Ile lat mają aktorzy?

 
Martina Stoessel ( Violetta ) - 15 lat 

 

Mercedes  Lambre ( Ludmiła) - 20 lat

 

 
 

 

lodovica comello( Francesca )  23 lata

 
 

 
 

Candelaria Molfese ( Camilla ) - 22 lata

 
 
 

 


 
Pablo Espinosa ( Tomas) - 20 lat
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Jorge Blanco ( Leon ) - 21 lat
 

 
 

Facundo Gambande ( Maxi ) - 22 lata
Najmłodsza aktorka to *Martina - Violetta*
Najstrasza aktorka to *Lodovica – Francesca*
  

 
Comments: 1
 • #1

  Ania (Wednesday, 18 December 2013 19:18)

  violetta *M.S.* ma 16 lat ! w realu też -,-